Zielona jakość druku 3D: HP świętuje Dzień Ziemi

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi HP po raz kolejny rekomenduje produkcję addytywną (AM) jako wytwarzanie najbardziej przyjazne dla środowiska.

„Cyfrowa produkcja ma do odegrania transformacyjną rolę w tworzeniu bardziej zrównoważonego i opartego na współpracy świata. Eliminuje zakłócenia w łańcuchu dostaw i sprawia, że ​​skalowalność jest bardziej opłacalna. Wszystko to służy ludziom – twórcom, pracownikom i klientom, którzy korzystają z czystszego, bardziej opartego na współpracy sposobu produkcji ”.

 

Tak prezes HP 3D Printing – Ramon Pastor zachęca przedsiębiorców do przejścia na AM.
Gospodarka w obiegu zamkniętym zmienia sposób, w jaki produkuje się i konsumuje towary oraz usługi, a druk 3D stanowi silne ramię wykonawcze dla IV Rewolucji Przemysłowej. Kluczową koncepcją jest cykl materiałów, w którym tworzywa sztuczne, metale i inne są poddawane recyklingowi i ponownie wykorzystywane, zapewniając satysfakcjonującą jakość wytworzonych z nich produktów. Przedsiębiorstwa funkcjonujące bez zwiększania zużycia surowców, będą się rozwijać w ograniczonej zasobami przyszłości – i będą w stanie pomóc klientom zrobić to samo.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas