Poznaj nas przed
rozpoczęciem współpracy

Produkcja addytywna na żądanie. Poznaj jak działa platforma AM3D, która gwarantuje opłacalną produkcję na żądanie.
Doświadczenie, innowacyjność, szybkość i jakość – to nas wyróżnia.

Doświadczony zespół

Tworzą nas ludzie

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i projektantów pomoże wybrać Ci optymalne rozwiązanie produkcyjne, dostosuje projekt do metody wytwarzania bądź przygotuje go od zera i przeprowadzi testy potwierdzające wymaganą jakość wytwarzanych elementów. Gwarantujemy wsparcie od etapu projektowania i wyboru technologii, przez procesy wytwarzania aż po postprocessing i badania materiałowe.
By uzyskać dodatkowe informacje jak produkcja addytywna na żądanie, może zmienić proces produkcyjny w  Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi specjalistami od przemysłowego druku 3D.

Innowacyjny sprzęt

Doświadczona kadra potrzebuje nowoczesnych rozwiązań technicznych

Dysponując najnowszym oprogramowaniem projektowym i flotą urządzeń do druku 3D, jak również sprzętem do postprocessingu i badań materiałowych, oferujemy zintegrowany system zautomatyzowanej produkcji AM, który zapewnia wytwarzanie wysokiej jakości funkcjonalnych części lub prototypów, bez wysokich kosztów początkowych związanych z przygotowaniem produkcji, znacznie szybciej niż przy zastosowaniu technik tradycyjnych. Dzięki naszemu zapleczu technologicznemu produkcja addytywna na żądanie może być konkurencyjnym rozwiązaniem w Twojej firmie.

Certyfikaty jakości

Doświadczenie i sprzęt nie wystarczą – potrzebny jest system zarządzania jakością

Jakość naszych usług potwierdzona przez niezależną agencję Dekra certyfikatami ISO 9001 i ISO 14001 to gwarancja, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem w stosunkach między przedsiębiorcami oraz firmą przyjazną konsumentom.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas