Poznaj nas przed
rozpoczęciem współpracy

Produkcja addytywna na żądanie. Poznaj jak działa platforma AM3D, która gwarantuje opłacalną produkcję na żądanie.
Doświadczenie, innowacyjność, szybkość i jakość – to nas wyróżnia.

Doświadczony zespół

Tworzą nas ludzie

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i projektantów pomoże wybrać Ci optymalne rozwiązanie produkcyjne, dostosuje projekt do metody wytwarzania bądź przygotuje go od zera i przeprowadzi testy potwierdzające wymaganą jakość wytwarzanych elementów. Gwarantujemy wsparcie od etapu projektowania i wyboru technologii, przez procesy wytwarzania aż po postprocessing i badania materiałowe.
By uzyskać dodatkowe informacje jak produkcja addytywna na żądanie, może zmienić proces produkcyjny w  Twojej firmie, skontaktuj się z naszymi specjalistami od przemysłowego druku 3D.

Innowacyjny sprzęt

Doświadczona kadra potrzebuje nowoczesnych rozwiązań technicznych

Dysponując najnowszym oprogramowaniem projektowym i flotą urządzeń do druku 3D, jak również sprzętem do postprocessingu i badań materiałowych, oferujemy zintegrowany system zautomatyzowanej produkcji AM, który zapewnia wytwarzanie wysokiej jakości funkcjonalnych części lub prototypów, bez wysokich kosztów początkowych związanych z przygotowaniem produkcji, znacznie szybciej niż przy zastosowaniu technik tradycyjnych. Dzięki naszemu zapleczu technologicznemu produkcja addytywna na żądanie może być konkurencyjnym rozwiązaniem w Twojej firmie.

Certyfikaty jakości

Doświadczenie i sprzęt nie wystarczą – potrzebny jest system zarządzania jakością

Jakość naszych usług potwierdzona przez niezależną agencję Dekra certyfikatami ISO 9001 i ISO 14001 to gwarancja, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem w stosunkach między przedsiębiorcami oraz firmą przyjazną konsumentom.

Nagrody i wyróżnienia

Doceniają nas instytucje branżowe i rynek

W konkursie Fabryka Przyszłości, organizowanym przez Fundację Platforma Przemysłu Przyszłości wyróżniono nas za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarach transformacji technologicznej, ekologicznej i organizacyjnej, zgodnie z ideą Przemysłu 4.0
Na Warsaw Industry Week nagrodzono nas za propagowanie idei Przemysłu 4.0 oraz technologii addytywnych i zrównoważonej produkcji wśród przedsiębiorców na polskim rynku.

Współpraca z ośrodkami naukowymi
i badawczymi

Promujemy innowacje w nauce i biznesie

Aktywnie wspieramy środowiska akademickie w prowadzeniu badań oraz realizowaniu projektów z wykorzystaniem innowacyjnych technologii.
Współpracujemy m.in. z PAN – Instytut Botaniki, UJ – Instytut Archeologii, dla których wykonywaliśmy digitalizację prehistorycznych artefaktów. Pomagamy również w konstruowaniu pojazdów, badaniach materiałowych czy inżynierii odwrotnej itp. dla kół naukowych AGH (Racing, Space Systems, SKNK MechaniCAD) i Politechniki Poznańskiej (PUT Motor), co przekłada się na sukcesy tych uczelni w najbardziej prestiżowych międzynarodowych zawodach i konkursach, jak Student Formula i Rover Challenge.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas