Badanie chropowatości powierzchni

Precyzyjne urządzenie przenośne MarSurf PS 10

Zaawansowana aparatura umożliwia badanie chropowatości powierzchni w czasie rzeczywistym.

Dzięki prezentacji wyników bezpośrednio na urządzeniu jesteśmy w stanie bardzo szybko przeprowadzić analizę chropowatości powierzchni. Jej wyniki są szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku oceny jakości wykonania post-processingu danego modelu.

Główne zalety aparatury:

Zaawansowane przenośne urządzenia typu MarSurf PS 10 umożliwia badanie chropowatości w czasie rzeczywistym a co najważniejsze nie tylko w laboratorium ale również podczas procesów produkcyjnych lub urządzeń które nie mogą zostaćprzemieszczone ze względu na swój charakter pracy lub gabaryt. Dzięki prezentacji wyników bezpośrednio na urządzeniu jesteśmy w stanie bardzo szybko przeprowadzić analizę chropowatości powierzchni. A otrzymany wynik możemy przedstawić jako parametry Ra/Rz/Rmax i wiele innych w zależności od wymagań klienta.

Pomiary chropowatości wykonujemy zgodnie z normą ISO/DIN/JIS/ASME/MOTIF na obiektach wykonanych z różnorodnych materiałów o różnorodnym kształcie (powierzchnie płaskie, cylindryczne np. wnętrza zbiorników itp.). Zakres pomiarowy 350 μm.

Pozostałe badania

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Zamów także usługę druku 3D