Nowy horyzont w produkcji 3D i CNC, czyli innowacje firmy Weerg

Weerg umacnia swoją pozycję na rynku produkcyjnym dzięki unikalnej propozycji, która obejmuje elastyczność druku 3D oraz precyzję CNC, tak aby oferować skuteczną i jakościową odpowiedź na potrzeby przemysłu krajowego i międzynarodowego.

Zlokalizowana w przemysłowym sercu Włoch, wenecka firma rzuca wyzwanie tradycyjnej produkcji, przekraczając granice konwencjonalnego wytwarzania. Jej filozofia koncentruje się na ukierunkowanych innowacjach, integrując nowe technologie z ustalonym kontekstem produkcyjnym.

Cyfrowa fabryka

Weerg oferuje platformę e-commerce, za pośrednictwem której klienci mogą przesłać plik cyfrowy z projektem 3D komponentu do produkcji, natychmiast otrzymując wycenę kosztów jego wytworzenia online. Obecnie firma obsługuje szereg systemów CNC Hermle oraz flotę drukarek 3D pracujących w technologiach HP Multi Jet Fusion (urządzenia z serii 4200, 5200, 5420  – największa flota drukarek HP 3D w Europie Południowej), SLS, SLA i FDM.

Wycena wraz ze zleceniem produkcji AM na platformie Weerg

Dzięki w 100% własnej produkcji zlokalizowanej w całości we Włoszech firma Weerg wyróżnia się wydajnym procesem wytwarzania, wolnym od pośredników, gwarantując w ten sposób najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Wysoko wyspecjalizowany specjalista jest zawsze dostępny dla klienta, aby zapewnić mu kompetentne wsparcie — począwszy od wyboru najlepszego materiału dla danego projektu, po jego optymalizację, a także rozwiązywanie błędów i niespójności.

Takie podejście pozwala firmie Weerg oferować usługi spersonalizowane i wysokiej jakości, odpowiadające specyficznym potrzebom szybko rozwijającego się rynku.

Przykładowe komponenty, które mogą być wytwarzane za pośrednictwem platformy Weerg

Zrównoważona produkcja Weerg

Misją Weerg jest oferowanie zdalnej produkcji na żądanie. Ta pionierska wizja jest realizowana poprzez zastosowanie najlepszych dostępnych technologii, takich, jak druk HP 3D czy 5-osiowych obrabiarek CNC.

Wartości, którymi kieruje się firma, to: wysoka jakość, niezawodność, szybkość i innowacyjność, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w oferowanych produktach i usługach, ale także w modelu biznesowym firmy, który sprzyja bezpośredniemu kontaktowi między klientem a producentem. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo w sieci — Weerg utrzymuje NDA dla wszystkich procesów oraz skuteczny algorytm szyfrowania plików, aby zagwarantować bezpieczeństwo danych swoich licznych klientów, głównych bohaterów korporacyjnych projektów, zarówno prototypowych, jak i produkcyjnych.

AM3D, czyli polska platforma AM (i nie tylko) na zlecenie

Produkcja addytywna z automatyczną wyceną kosztów online jest również dostępna w Polsce — za pośrednictwem platformy AM3D.

Ta innowacyjna platforma do produkcji addytywnej na zlecenie, oparta jest o najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku, jak i tworzone we własnym zakresie. Pozwala klientowi samodzielnie – za pomocą mechanizmu wyceny produkcji 3D online – oszacować koszty wytwarzania wraz z dopasowaniem odpowiedniego materiału i technologii postprocessingu 3D przed złożeniem zamówienia.

AM3D.pl oferuje inteligentną produkcję, w kilku technologiach przyrostowych, w pełni dostosowaną do specyficznych wymagań zleceniodawców.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferujemy również usługi modelowania 3D, inżynierii odwrotnej oraz przygotowania projektów do druku 3D w przemysłowych technologiach proszkowych i żywicznych, usługi skanowania 3D oraz badania materiałowe.

Dzięki unikalnemu połączeniu innowacji technologicznych, wydajności produkcji i niezachwianego zaangażowania w jakość, zarówno firma Weerg, jak i AM3D plasują się w czołówce dostawców usług cyfrowej produkcji. Ich zaangażowanie w obsługę rynku korporacyjnego i konsumenckiego za pomocą niestandardowych rozwiązań podkreśla zdolność dostosowywania się nawet w stale zmieniającym się środowisku.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas