MJF Tech Center, czyli wsparcie HP w rozwoju przemysłowego druku 3D

Produkcja cyfrowa może wpływać na wzrost rentowności przedsiębiorstw, co potwierdzają ​​firmy inwestujące w zaawansowane rozwiązania do druku 3D. Dzięki temu są w stanie zagwarantować zwinność, szybkość i elastyczność procesów produkcji oraz zdywersyfikować łańcuch dostaw w dynamicznym środowisku biznesowym. 

HP, chcąc wspierać firmy w tym kierunku, ogłosiła 15- go grudnia 2020 powstanie swojego kolejnego programu na rzecz rozwoju cyfrowej produkcji, tym razem na rynku włoskim.

MJF Tech Center

MJF Tech Center to program otwarty dla wszystkich zainteresowanych włoskich usługodawców, którzy korzystają z technologii HP Multi Jet Fusion i mogą zaoferować w tym temacie specjalistyczną wiedzę i profesjonalizm. Gwarantuje dostęp do szczegółowych informacji na temat technologii HP Multi Jet Fusion, dedykowanych sesji szkoleniowych i działań komunikacyjnych we współpracy z HP.
Dla przedsiębiorstw, które chcą z niego korzystać, technologia HP Multi Jet Fusion będzie punktem odniesienia w kontakcie z najnowszymi trendami w produkcji cyfrowej

W projekcie, w tej początkowej fazie, bierze udział 11 partnerów technologicznych, którzy udostępnią swoje know-how w 9 różnych obszarach i segmentach rynku: projektowaniu, motoryzacji, inżynierii, produkcji części zamiennych, automatyce przemysłowej, medycynie, stomatologii, modzie oraz postprodukcji w AM.

Na polskim rynku przedsiębiorcy również mogą korzystać z rozwiązań HP do przemysłowego druku 3D i budować przewagę konkurencyjną za pośrednictwem platformy AM3D, która oferuje zarówno projektowanie, jak i skanowanie 3D na zlecenia, produkcję addytywną, postprodukcję oraz badania materiałowe.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas