Innowacyjne rozwiązania PostProDP automatyzują post processing w AM

Kolejne innowacyjne rozwiązania na rynku AM automatyzują produkcje addytywną!

Additive Manufacturing Technologies Ltd (AMT) i Leering Hengelo nawiązały współpracę, aby wprowadzić na rynek dwa nowe systemy odpylania o nazwie PostProDP i PostProDP Pro, które przyspieszą wstępne oczyszczanie wydruków. 

Obecnie nawet 60% kosztów produkcji części drukowanych w 3D stanowi ręczna obróbka po ich wydrukowaniu, co dodatkowo jest czasochłonne.

Seria PostProDP została specjalnie zaprojektowana dla przemysłu AM i zapewnia samodzielne, wysokoprzepustowe rozwiązanie do przemysłowego odpylania.

Obie maszyny posiadają certyfikaty CE i ATEX oraz wewnętrznie regulowany i wyjmowany kosz bębnowy, dla jak najbardziej optymalnego czyszczenia części, a także zminimalizowania wycieku drobnego pyłu po obróbce. Pozwala to na bezpieczniejsze i bardziej wydajne użytkowanie.

Systemy PostProDP współpracują ze wszystkimi opartymi na proszku platformami drukarek 3D, w tym systemami HP Multi Jet Fusion, EOS, a także szeregiem innych rozwiązań bazujących na materiałach takich jak poliamidy i elastomery.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas