HP wybiera oprogramowanie Dyndrite do obsługi cyfrowych rozwiązań produkcyjnych

„Stawiamy czoła wyzwaniom związanym z oprogramowaniem w produkcji addytywnej (AM), które uniemożliwiły jej upowszechnienie się i zapewniamy możliwości, które pomogą klientom przyspieszyć podróż do produkcji cyfrowej” – powiedział Ryan Palmer, globalny dyrektor ds. Oprogramowania, danych i automatyzacji w dziale personalizacji i przemysłu HP

W ramach tegorocznej edycji Formnext Connect HP zaprezentowało nowe rozwiązanie programowe, HP Universal Build Manager Powered by Dyndrite, które zapewnia zwiększoną produktywność i wydajność, a także automatyzację w zarządzaniu procesami przemysłowego druku 3D.

Nowy Universal Build Manager upraszcza, automatyzuje i zapewnia cyfrowe podejście do produkcji. Pozwala odkrywać nowe obszary złożoności i wartości, przesuwać granice zrównoważonej produkcji i zautomatyzować krytyczne etapy ich cyfrowego przepływu pracy.

Nowy HP Universal Build Manager

Kernel Dyndrite został wybrany przez HP do zasilania ich rozwiązań programowych, dedykowanych  w wytwarzaniu nowej generacji. Jest przeznaczony do tworzenia wysokowydajnych, skalowalnych i rozszerzalnych rozwiązań sprzętowych i programowych AM.

Zawiera wielowątkowy i zasilany przez GPU hybrydowy rdzeń geometryczny, skalowalną nowoczesną architekturę obliczeniową i dostępny interfejs programowania Python, co umożliwia korzystanie z różnorodnych wtyczek do symulacji, MES, tworzenia ścieżek narzędzi OEM i nie tylko.

„Obietnicą AM jest produkcja na żądanie niestandardowych, spersonalizowanych części, drukowanych w 3D na skalę przemysłową. Aby tak się stało, branża oprogramowania AM musi ewoluować” – powiedział dyrektor generalny Dyndrite, Harshil Goel. „Naszą wspólną misją z HP było przyspieszenie tej zmiany. Ta współpraca radykalnie skaluje wpływ naszej technologii na branże AM i DM” – dodaje.

Rozwiązania Dyndrite zostały uznane przez DEVELOP 3D 30 za jedne z najlepszych technologii w 2020 roku, usprawniających przepływ pracy w rozwoju produktu. 

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas