HP wśród najlepszych dostawców OEM

Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI), wiodący na świecie niezależny dostawca oprogramowania, sprzętu i usług do obrazowania dokumentów, ogłosił dzisiaj zwycięzców swoich nagród BLI PaceSetter w dziedzinie produkcji, logistyki i handlu detalicznego.

Na podstawie wyczerpujących kwestionariuszy, pogłębionych wywiadów i zastrzeżonej skali ocen, nagrody Buyers Lab PaceSetter wyróżniają producentów OEM, którzy wykazali się wiodącą pozycją na rynku w różnych kategoriach, w tym w zakresie technologii, usług i kluczowych rynków.

HP znalazło się wśród laureatów w produkcji dzięki systemom HP Multi Jet Fusion 3D oraz Metal Jet, które pozwalają na zrównoważone wytwarzanie, zgodne z koncepcją Przemysłu 4.0.

Segmenty produkcji, logistyki i sprzedaży detalicznej zawsze stawiały czoła wyjątkowym wyzwaniom, a  niespotykane dotąd zakłócenia, wynikające z pandemii COVID-19 jeszcze je spotęgowały”  –  powiedział Jamie Bsales, dyrektor Smart Workplace & Security Analysis w Keypoint Intelligence.

Partnerzy obsługujący klientów na tych rynkach muszą umożliwiać im zwinność, wydajność i innowacyjność, a także pomagać im w obniżaniu kosztów i zwiększaniu wydajności tam, gdzie to możliwe. Dostawcy, których honorujemy tymi nagrodami, udowodnili, że są w stanie temu sprostać na wszystkich  frontach.

Platformy do druku 3D od HP umożliwiając produkcję na żądanie, zmieniają sposób projektowania, wytwarzania i dystrybucji produktów, pozytywnie wpływając na środowisko i satysfakcję klientów, dzięki wysokiej jakości usług i personalizacji.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas