HP Jet Fusion 5200 3D wygrywa „3D Printing Industry Awards 2022” w kategorii rozwiązań przemysłowych

13 grudnia 2022 r. podczas dorocznego wydarzenia ogłoszono tegorocznych zwycięzców 3D Printing Industry Awards, aby wyróżnić i promować wybitne osoby, przedsiębiorstwa i aplikacje z całej branży druku 3D.

Podobnie jak w ubiegłych latach, laureatów wybierali czytelnicy portalu w różnych kategoriach — np. najlepszego sprzętu, oprogramowania i materiałów do druku 3D, a także poszczególnych osób i firm, które wyróżniały się w ciągu ostatnich 12 miesięcy zaangażowaniem na rzecz promocji druku 3D w przemyśle. 

Zainteresowanie było naprawdę ogromne — oddano 150 000 głosów, a sama gala zgromadziła ponad 2000 osób, które oglądały transmisję na żywo z wręczenia nagród na kanale 3D Printing Industry YouTube.

HP z nagrodą Enterprise 3D Printer of the Year (Polymers)

Seria HP Jet Fusion 5200 3D zdobyła pierwsze miejsce w kategorii przemysłowych drukarek 3D z tworzyw sztucznych. Urządzenie HP nie po raz pierwszy zostało docenione w branży. Wcześniej już nagrodzono te systemy do druku 3D za design oraz innowacyjność.

Wielokrotnie nagradzona seria drukarek HP Jet Fusion 5200 3D

HP Jet Fusion 5200 3D to kompletny system produkcyjny, przeznaczony do wytwarzania na bazie tworzyw sztucznych dla wielu branż – od transportu i przemysłu po medycynę i dobra konsumenckie. Umożliwia skalowanie produkcji na żądanie i masową personalizację.

Komentując zwycięstwo, François Minec — Global Head 3D Polymers w HP, podziękował głosującym za uznanie i przypomniał o 170 milionach wydrukowanych w technologii MJF części 3D, z których większość powstała właśnie z wykorzystaniem nagrodzonych urządzeń.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas