Seria HP Jet Fusion 5200 3D z główną nagrodą IF Design Award 2021

Chcąc sprostać wyzwaniom świata w sposób innowacyjny, odważny i skierowany w przyszłość, potrzebne są rozwiązania przyspieszające rozwój to clue konkursu iF DESIGN AWARD, nagradzającego najciekawsze projekty aż w 78 kategoriach, które inspirują i sprawiają, że jesteśmy bardziej świadomi otaczającego nas świata. 

W tym roku wpłynęło więcej zgłoszeń niż kiedykolwiek wcześniej, bo prawie 10 000, w 9 dyscyplinach.

Nagroda iF DESIGN AWARD 2021, to potwierdzenie dobrego designu. Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia od międzynarodowego jury projektowego, to dowód na to, że stworzono coś naprawdę spektakularnego. Nagrodzone projekty stanowią top branż kreatywnych w 2021 roku, od mobilności po wzornictwo przemysłowe, od doświadczenia użytkownika po architekturę wnętrz, od reklamy po projektowanie usług.

Previous slide
Next slide

Drukarka HP JF 5200 3D wraz ze stacją przetwarzania i modułem chłodzącym

Seria HP Jet Fusion 5200 3D najlepszym produktem

Dzięki najnowszym rozwiązaniom do druku 3D tworzyw sztucznych, króre znajduje się w portfolio HP, firma wyrasta na niekwestionowanego lidera czwartej rewolucji przemysłowej i produkcji cyfrowej. Drukarka 3D z serii HP Jet Fusion 5200, to kompletny system produkcyjny przeznaczony do wytwarzania końcowych produktów z tworzyw sztucznych dla wielu branż – od transportu i przemysłu po medycynę i dobra konsumenckie.

Drukarka HP 3D działa w oparciu o dane cyfrowe, nie jest więc potrzebne żadne oprzyrządowanie, aby komponenty funkcjonalne mogły być produkowane w dowolnej skali na żądanie i dostosowywane masowo do każdego użytkownika lub aplikacji.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas