Rozstrzygnięcie 3D Printing Industry AWARDS 2021 już 21 października

Odkąd po raz pierwszy ogłoszono zwycięzców 3D Printing Industry Awards w 2016 r., konkurs stał się obowiązkowym punktem w kalendarzu wytwarzania przyrostowego.

Nagrody zawsze są przyznawane przez czytelników portalu 3Dprintingindustry.com w dwóch etapach — najpierw dokonują nominacji, a w drugiej fazie głosują na tych, którzy weszli na listę nominowanych.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tegoroczne nagrody są podzielone na kategorie. Ma to na celu zaprezentowanie szerokiego zakresu zastosowań druku 3D, technologii, a także firm i osób, które sprawiają, że branża wytwarzania przyrostowego jest tak satysfakcjonującym obszarem pracy.

Kategorie i nominowani

Wśród nominowanych do nagród są zarówno firmy debiutujące na rynku, jak i koncerny o ugruntowanej pozycji takie jak HP, Artec 3D oraz BASF.

Amerykański dostawca rozwiązań do druku 3D jest nominowany w kategorii przemysłowych drukarek 3D oraz jako firma roku.

Addytywna fabryka HP 3D

Skanery Artec są uznawane za najlepsze na rynku dla zróżnicowanych zastosowań w licznych branżach — od motoryzacji po medycynę. 

Skanery Artec 3D: Spider, Micro, Artec, Eva i Ray

BASF jako dostawca chemii przemysłowej, tworzy materiały nowej generacji, odpowiednie dla produkcji addytywnej, która zapewnia lepsze dostosowanie i wydajność produkcyjną w porównaniu do konwencjonalnych metod.

BASF wytwarza szeroką gamę materiałów do proszkowych technologii druku 3D, zarówno polimery, jak i elastomery oraz polipropylen

Na platformie AM 3D użytkownicy mogą korzystać z ich rozwiązań i sami ocenić walory druku HP 3D, skanerów Artec 3D czy materiałów wytwarzanych przez BASF.

Wraz z szeroką społecznością praktyków wytwarzania przyrostowego można wziąć udział w finalnym glosowaniu do 20 października, wypełniając dostępny na portalu 3DIndustry.com formularz, a następnie uczestniczyć w rozdaniach nagród online. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na dedykowanym kanale YouTube 21 października 2021 roku. 

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas