Formnext 2020, czyli przyszłość 4.0

Formnext to jedno z największych spotkań branżowych dla produkcji addytywnej, które odbędzie się w dniach 10-12 listopada 2020. Nawet jeśli w tym roku jest realizowany w 100% wirtualnie, to stanowi najbardziej oczekiwane wydarzenie dla wytwarzania przyrostowego i przemysłowego druku 3D.

Formnext jest bowiem od lat międzynarodowym miejscem spotkań  produkcji przemysłowej nowej generacji.

Formnext Connect stanowi ważną platformę dla społeczności zajmującej się produkcją addytywną, umożliwiającą efektywne prezentowanie nowych produktów, wymianę pomysłów oraz omawianie projektów i biznesu” – wyjaśnia Sascha F. Wenzler, wiceprezes Formnext w Mesago Messe Frankfurt GmbH. 

Tegorocznym hasłem przewodnim jest osiągnięcie w pełni cyfrowych przepływów pracy, gdzie klucz stanowi w pełni zautomatyzowany system produkcyjny, wraz z  postprodukcją.

Tylko kilka firm na świecie uczyniło to swoim priorytetem i żadna nie osiągnęła takiego sukcesu, jak DyeMansion 3D w ciągu zaledwie pięciu lat na rynku. Wizją firmy jest prawdziwa, cyfrowa produkcja, która na naszych oczach staje się rzeczywistością, a produkty drukowane w 3D wchodzą do codziennego użytku.

DyeMansion chcąc przyspieszyć transformację przemysłu wytwórczego, koncentruje się na odblokowaniu wszystkich możliwych zastosowań druku 3D poprzez dostarczanie najlepszych w swojej klasie technologii, spełniających wszystkie wymagania Przemysłu 4.0.

Pełna relacja z wydarzenia już wkrótce na naszym blogu, a wszystkich zainteresowanych wirtualnym udziałem, zachęcamy do rejestracji dostępnej tutaj.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas