DyeMansion i Hawk Ridge Systems nawiązują nowe partnerstwo w celu wprowadzenia na rynek części do zastosowań końcowych

Hawk Ridge Systems i DyeMansion rozpoczynają strategiczne partnerstwo, aby zapewnić klientom wykorzystującym technologię HP Multi-Jet Fusion (MJF) więcej wysokiej jakości rozwiązań do postprocessingu druku 3D.

Od prawie 30 lat Hawk Ridge Systems wspiera rynek szeroką gamą oprogramowania inżynieryjnego i produkcyjnego, a także drukarek i skanerów 3D. DyeMansion, znana ze swoich przemysłowych technologii wykańczania powierzchni 3D, umożliwia przekształcanie surowych części z druku 3D proszkowego w produkty wysokiej jakości, obsługując klientów w ponad 46 krajach.

Wspólnie firmy chcą rozwijać innowacyjną przyszłość w zakresie wytwarzania przyrostowego na całym świecie.

„DyeMansion oferuje imponujące technologie wykańczania powierzchni, które zmieniają sposób, w jaki nasi klienci mogą opracowywać części do końcowego zastosowania. To partnerstwo zapewni naszym klientom drukującym w technologii HP MJF 3D bardziej zrównoważone możliwości dalszego wprowadzania innowacji ”.– powiedział Dale Ford, prezes i dyrektor generalny Hawk Ridge Systems. „Jesteśmy podekscytowani nowymi perspektywami dla naszych klientów zajmujących się produkcją przyrostową dzięki DyeMansion”.

Podstawowe wartości DyeMansion obejmują tworzenie technologii przyszłości i zrównoważonych metod postprodukcji w wytwarzaniu przyrostowym (Additive Manufacturing — AM). Jej produkty zapewniają elastyczne rozwiązania w wytwarzaniu zarówno małych partii, jak i dużych wolumenów dla fabryk przemysłowych.

Portfolio rozwiązań Hawk Ridge Systems jest zintegrowane z rozwiazaniami DyeMansion i obejmuje pełny przepływ pracy typu Print-to-Product, czyli realizację od projektu do gotowego wydruku 3D z wykorzystaniem  Powershot C, Powershot S, DM60 i Powerfuse S — opracowanych i produkowanych przez DyeMansion.

Powershot C i Powershot S oferują klientom automatyczne odpylanie, łatwe i wydajne czyszczenie części, gładsze wykończenie powierzchni  zewnętrznych części i ich lepszą jakość. DM60 zapewnia klientom najszerszą dostępną obecnie gamę opcji kolorystycznych dla szarego i białego materiału bazowego. Dzięki Powerfuse S klienci mogą skorzystać z jedynego ekologicznego rozwiązania w zakresie wygładzania parowego do zastosowań w masowej produkcji przemysłowej, które zmniejsza koszty w przeliczeniu na część dzięki wysokiemu poziomowi automatyzacji i systemowi odzyskiwania rozpuszczalnika w zamkniętej pętli.

„Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia sił z Hawk Ridge Systems i powitania ich jako naszego najnowszego Platynowego Partnera Sprzedaży w Ameryce Północnej” – powiedział Kai Witter, dyrektor ds. współpracy w DyeMansion. „To partnerstwo nie tylko wzmacnia naszą sieć, ale także podkreśla nasze wspólne zaangażowanie w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie postprodukcji 3D klientom w całych Stanach Zjednoczonych. Nie możemy się doczekać ścisłej współpracy z zespołem Hawk Ridge Systems, aby wprowadzić na rynek części do zastosowań końcowych, bez względu na zastosowanie i branżę”.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas