BASF ogłasza konkurs dla startupów na tworzenie nowych aplikacji AM z nagrodami o wartości 185 000 €

Forward AM, marka BASF 3D Printing Solutions, ogłasza pierwszy globalny konkurs dla startupów opracowujących nowe aplikacje z wykorzystaniem druku 3D.

Celem konkursu jest przyspieszenie wdrażania produkcji addytywnej (AM) w przemyśle poprzez wsparcie pracy pionierów, innowacyjnych twórców oraz ich zrównoważonych i skalowalnych pomysłów, które wykorzystują wyjątkowe możliwości druku 3D.

Konkurs „Forward AM Innovation Award” jest sponsorowany przez liderów branży, do których należą AMPOWER, AMT, Autodesk, HP, Photocentric, Sculpteo i Ultimaker. Jest również wspierany przez AM Ventures, BASF Venture Capital GmbH, Deloitte i Women in 3D Printing. Każdy z nich wniesie swoją wiedzę do konkursu i wraz z Forward AM wybierze startupy, poprowadzi eksperckie sesje coachingowe i zapewni zwycięzcom dostęp do swojego katalogu produktów i usług na łączną kwotę 185 000 euro.

Forward AM Innovation Award

Nagroda Forward AM Innovation Award została zaprojektowana, aby przyspieszyć rozwój startupów druku 3D, które są innowacyjne, skalowalne i koncentrują się na zrównoważonym rozwoju. Finaliści mogą liczyć na 20000 EUR w towarach i usługach, a także na najlepsze kontakty branżowe, coaching i ekspozycję marketingową. W finale zwycięski startup otrzyma nagrodę główną w wysokości 80 000 euro wraz z dostępem do rozwiązań i usług oferowanych przez sponsorów. Zwycięzca będzie miał również okazję spotkać się z inwestorami venture capital z AM Ventures i BASF Venture Capital GmbH podczas dedykowanej osobistej sesji.

Konkursowi towarzyszą dwie kolejne nagrody: Deloitte Sustainability Award, czyli 10000 euro gotówki dla startupu z najlepszą strategią zrównoważonego rozwoju oraz Public’s Choice Award  o wartości 15000 euro (w towarach i usługach) dla firmy, która zdobędzie najwięcej głosów publiczności podczas finału w czerwcu 2021 r., 

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 marca 2021 r. Zapraszamy przedsiębiorców z całego świata do składania wniosków za pośrednictwem serwisu Forward AM: www.forward-am.com 
W mediach społecznościowych konkurs można znaleźć pod hashtagiem #ForwardAMaward.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas