Transformacja światowego przemysłu z DyeMansion w roli głównej

W ciągu ostatnich kilku lat rozwiązania technologiczne DyeMansion wpływają na transformację przemysłu w kierunku bardziej zrównoważonego rozwoju. Dzięki wsparciu funduszy europejskich startup może wraz ze swoimi partnerami tworzyć erę produkcji cyfrowej. 

3 lutego 2022 r. przedstawiciele DyeMansion ogłosili, że uzyskali dodatkowe finansowanie z Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC) i Europejskiego Banku Inwestycyjnego (EBI) o wartości około 15 mln euro, aby nadal rozwijać środowisko produkcyjne AM. Ich portfolio urządzeń obejmuje wszystkie etapy postprodukcji w przemysłowym druku 3D, zapewniając czyszczenie, „obróbkę” powierzchni i barwienie komponentów wydrukowanych w proszkowych technologiach — MJF i SLS.

Seria maszyn nowej generacji DyeMansion

Najnowsza seria Performance, którą wprowadzili na rynek w ubiegłym roku, skupia się przede wszystkim na wymaganiach przemysłowych środowisk produkcyjnych — zapewnianiu jakości, identyfikowalności, łączności i automatyzacji. Mając na uwadze te czynniki, DyeMansion twierdzi, że ich nowe rozwiązania umożliwią zastosowanie w całym łańcuchu produkcyjnym, łączność z systemami MES i ERP oraz pełną integrację ze zautomatyzowanymi systemami produkcyjnymi.

Wsparcie finansowe UE, a także dodatkowa wiedza ekspercka w zarządzie pomogą DyeMansion w dalszym przewodzeniu transformacji branży druku 3D. 

„W połączeniu z dynamiką w czwartym kwartale 2021 r. i ciągłym wsparciem naszych obecnych inwestorów, jesteśmy teraz dobrze przygotowani do dalszego energicznego rozwijania odpowiednich, wysoce przemysłowych technologii, które pomagają naszym klientom wytwarzać w 3D produkty najwyższej jakości” — komentuje dyrektor generalny i współzałożyciel DyeMansion, Felix Ewald.

Firmy, takie jak DyeMansion to koło zamachowe dla całej branży AM, które sprawia, że ta metoda wytwarzania jest coraz bardziej wydajna oraz elastyczna w porównaniu do konwencjonalnej produkcji, tym samym kształtując bardziej zrównoważoną przyszłość przemysłu — 4.0

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas