DyeMansion na AMUG 2021 prezentuje wraz z partnerami architekturę referencyjną AM

DyeMansion nawiązało współpracę z największymi producentami drukarek 3D w celu stworzenia pierwszej architektury referencyjnej dla wytwarzania przyrostowego na skalę produkcyjną.

Architektura referencyjna przedstawia proces wykorzystania druku 3D w masowej produkcji gotowych części w wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach, w porównaniu z tymi uzyskiwanymi w tradycyjnych procesach wytwórczych.

DyeMansion odpowiada za infrastrukturę do wykańczania powierzchni wydruków 3D powstałych w proszkowych technologiach przemysłowych (MJF, SLS, SAF).

Części wydrukowane w 3D i wygładzane systemem PSS DyeMansion oraz barwione

Przepływ pracy DyeMansion Print-to-Product uzupełnia zaawansowane drukarki 3D (Stratasys  H 350, HP JF 5200 3D) o przemysłowe rozwiązania do czyszczenia, wygładzania i kolorowania części.

W zależności od zastosowania klienci mogą wybierać między dwoma różnymi wykończeniami: estetycznym półmatowym wykończeniem zapewniającym jednorodną powierzchnię odporną na zarysowania lub błyszczącym z całkowicie uszczelnioną i zmywalną powierzchnią.

Rozwiązania DyeMansion sprawdzają się w wielu branżach, oferując konkurencyjną produkcję np. okularów, wielu elementów montowanych wewnątrz samochodu lub części zamiennych oraz urządzeń medycznych i ortez.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas