Artec Studio 16 w gronie finalistów TCT Software Awards 2022

Grupa TCT ogłosiła finalistów konkursu TCT Awards 2022 – wydarzenia w świecie druku 3D, które skupia liderów biznesu, aby wyróżnić przewodnie światowe firmy i technologie w dziedzinie druku 3D i produkcji addytywnej.

Każdego roku eksperci branżowi wybierają najpierw nominowanych, aby następnie z tego grona wyłonić zwycięzców w 11 kategoriach. Obejmują one zarówno aplikacje projektowe, jak i innowacje w zakresie sprzętu, materiałów, oprogramowania i postprocessingu 3D.

Wizualizacja skanowanego elementu w czasie rzeczywistym w Artec Studio 16

Produkty Artec 3D zostały docenione i wysoko ocenione przez jury TCT Expert Advisory Board i w tym roku profesjonalne oprogramowanie firmy do skanowania i przetwarzania danych 3D – Artec Studio 16,znalazło się w gronie sześciu finalistów w kategorii TCT Software Award.

Oprogramowanie Artec Studio ewoluuje z roku na rok i staje się coraz bardziej wydajnym i zaawansowanym rozwiązaniem na przestrzeni ostatnich 12 lat.

To w pełni funkcjonalne oprogramowanie do cyfrowego przechwytywania obiektów ze świata rzeczywistego za pomocą skanerów Artec 3D, a następnie przetwarzanie tych danych w dokładne, pełnokolorowe i w wysokiej jakości rozdzielczości skany 3D.

Oferuje szeroką gamę zaawansowanych i przydatnych funkcji do przekształcania surowych danych ze skanowania w wysokiej klasy modele 3D, a także specjalistyczne narzędzia do inżynierii odwrotnej, kontroli jakości, modelowania CAD i CG, przepływów pracy opartych na fotogrametrii i druku 3D.

Niezależnie od tego, czy chodzi o produkcję, opiekę zdrowotną, kryminalistykę, czy ochronę dziedzictwa, Artec Studio sprawdza się jako niezbędny pakiet oprogramowania, z którego korzysta już wielu specjalistów od skanowania 3D na całym świecie.

Chcesz rozpocząć współpracę?

Wyceń zlecenie lub napisz do nas